Playoff Schedule & Results, Barrie Colts A (Barrie Minor Hockey)
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
×
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
Mission & Vision
History
Contact Us
Executive & Staff
Rep Convenors
League Convenors (All League Staff)
Convener Application Form
Arena Maps Ontario
Manuals
Codes of Conduct
Codes of Conduct
For The Good of The Game
Player, Coach & Parent Code of Conduct
Bylaws
Bylaws
BMHA Constitution
Rowan's Law
Rowan's Law
OHF Rowan's Law PDF
10 and Under Concussion Awareness Resource
11-14 Concusssion Awareness Resource
15 and Over Concussion Awareness Resource
Policies
Policies
Refund Policy
Registration Payment Policy
BMHA Social Media Policy
Late and Outstanding Balance Policy
Outstanding Balance Policy
Registration
General Information
Transfer Information
Initiation Program (4 - 8 yrs)
Registration
Fees
Respect in Sport Parent
Tax Receipts
Rep
News
NRP's
2023-2024 Rep Coaches
Travel Permit Request
Rep Documents
House League
House League
News
House League Coach Application
Select Coaching Application
Travel Permit Request
Tryouts
Tryouts
Rep Tryout Process & Procedures
Tryout Schedule
Coaches
Clinics
Current Coaches
Current Coaches
AA Coaches
A Coaches
BB Coaches
MD Coaches
HL Select Coaches
OMHA Certifications
Trainers
Forms
Tournaments
A/BB Tournament
AA Tournament
House League Select Tournament
Sponsorship
Sponsors
Sponsorship
Sponsorship Form
Financial Assistance
Hockey Canada Assist Fund
Canadian Tire JumpStart
Youth Reach
KidSport Canada
Barrie Colts Apparel
Kutting Edge
Teams
Teams
Barrie Colts A Menu
Category Home
Schedule & Results
Category Coaches
U10
U11
U12
U13-1 White
U13-2 Blue
U14-1 White
U14-2 Blue
U15-1 White
U15-2 Blue
U16
U18
Team Websites
U10
U11
U12
U13-1 White
U13-2 Blue
U14-1 White
U14-2 Blue
U15-1 White
U15-2 Blue
U16
U18
×
Barrie Colts A
Playoff Schedule & Results
Sitemap
Print
Category Playoff Schedule & Results
U10
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U10A-QA-21
Feb 03 2024
5:35 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
7-1
W
U10A-QA-12
Feb 07 2024
6:15 PM
Newmarket Renegades
Magna (Pfaff)
5-1
W
U10A-QA-24
Feb 10 2024
3:05 PM
Newmarket Renegades
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
6-0
W
U10A-QA-18
Feb 11 2024
6:00 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
2-4
L
U10A-QA-2
Feb 15 2024
5:55 PM
TNT Tornados
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
5-0
W
U10A-QA-10
Feb 18 2024
1:30 PM
King Rebellion
King City
10-5
W
U10A-QA-3
Feb 23 2024
6:15 PM
Orillia Terriers
East Bayfield Arena (Purple)
4-2
W
U10A-QA-7
Feb 24 2024
3:15 PM
TNT Tornados
East Bayfield Arena (Purple)
6-0
W
U10A-QA-4
Feb 26 2024
6:30 PM
Orillia Terriers
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
4-4
T
U10A-QA-5
Feb 28 2024
6:15 PM
King Rebellion
Allandale Recreation Centre (Red)
4-1
W
U10A-QA-1
Mar 02 2024
12:05 PM
King Rebellion
Allandale Recreation Centre (Red)
9-0
W
U10A-QA-6
Mar 03 2024
1:15 PM
Newmarket Renegades
Allandale Recreation Centre (Red)
8-1
W
U10A-SFB-04
Mar 09 2024
2:00 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
0-4
L
U10A-SFB-05
Mar 11 2024
6:30 PM
Collingwood Blues
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
1-2
L
U10A-SFB-06
Mar 13 2024
7:00 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
U11
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11A-QB-001
Feb 05 2024
6:30 PM
TNT Tornados
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
6-3
W
U11A-QB-0016
Feb 08 2024
6:10 PM
South Simcoe Storm
Eastview Arena
2-0
W
U11A-QB-0018
Feb 09 2024
6:15 PM
Richmond Hill Jaguars
East Bayfield Arena (Purple)
9-2
W
U11A-QB-002
Feb 11 2024
1:10 PM
TNT Tornados
East Bayfield Arena (Purple)
10-4
W
U11A-QB-0023
Feb 17 2024
1:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Elvis Stojko
8-1
W
U11A-QB-0014
Feb 19 2024
6:15 PM
Markham Waxers
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
5-0
W
U11A-QB-0015
Feb 23 2024
7:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Allandale Recreation Centre (Blue)
5-1
W
U11A-QB-0030
Feb 27 2024
6:00 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Recreation Centre (Red)
5-0
W
U11A-QB-0017
Feb 29 2024
7:25 PM
Markham Waxers
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
8-1
W
U11A-QB-0022
Mar 02 2024
4:00 PM
Markham Waxers
Milliken Mills
5-0
W
U11A-QB-0013
Mar 04 2024
6:15 PM
South Simcoe Storm
East Bayfield Arena (Purple)
7-0
W
U11A-QB-0012
Mar 06 2024
7:30 PM
TNT Tornados
Tottenham Rec
8-1
W
U11A-SFB-43
Mar 10 2024
12:15 PM
Upper York Admirals
East Bayfield Arena (Purple)
6-1
W
U11A-SFB-44
Mar 12 2024
6:00 PM
Upper York Admirals
Ice Palace (Blue)
7-0
W
U11A-SFB-45
Mar 15 2024
7:30 PM
Upper York Admirals
East Bayfield Arena (Purple)
U11A-F-19
Mar 16 2024
1:20 PM
Richmond Hill Jaguars
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
8-2
W
U11A-F-20
Mar 17 2024
2:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Elgin Barrow (East)
2-0
W
U11A-F-21
Mar 20 2024
7:15 PM
Richmond Hill Jaguars
Allandale Recreation Centre (Red)
U12
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U12A-PA-RR23/24-0116
Feb 03 2024
5:45 PM
Richmond Hill Jaguars
Elvis Stojko
5-2
W
U12A-PA-RR23/24-0102
Feb 09 2024
7:00 PM
South Simcoe Storm
Allandale Recreation Centre (Blue)
1-0
W
U12A-PA-RR23/24-0106
Feb 17 2024
4:00 PM
Markham Waxers team 1
Village
7-1
W
U12A-PA-RR23/24-0101
Feb 23 2024
7:25 PM
TNT Tornados
East Bayfield Arena (Purple)
8-0
W
U12A-PA-RR23/24-0130
Feb 24 2024
12:00 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
7-1
W
U12A-PA-RR23/24-0103
Feb 25 2024
5:15 PM
Markham Waxers team 2
East Bayfield Arena (Purple)
4-2
W
U12A-PA-RR23/24-0105
Mar 01 2024
7:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Allandale Recreation Centre (Blue)
4-1
W
U12A-PA-RR23/24-0104
Mar 02 2024
2:00 PM
Markham Waxers team 1
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
6-1
W
U12A-PA-RR23/24-0113
Mar 03 2024
3:30 PM
Markham Waxers team 2
Angus Glen (1 - West)
2-2
T
U12A-PA-RR23/24-0124
Mar 05 2024
7:00 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Paul Dossey)
5-1
W
2024-U12A- SA1
Mar 09 2024
3:45 PM
Upper York Admirals
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
7-2
W
2024-U12A- SA2
Mar 10 2024
3:30 PM
Upper York Admirals
Ice Palace (Blue)
4-0
W
2024-U12A- SA3
Mar 15 2024
7:00 PM
Upper York Admirals
Allandale Recreation Centre (Blue)
2024-12A-C2
Mar 16 2024
3:30 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
1-6
L
2024-12A-C1
Mar 18 2024
7:00 PM
Collingwood Blues
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
3-2
W
2024-12A-C3
Mar 20 2024
7:00 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
3-2
W
U13-1 White
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
13A-P2-RR23-23-0126
Feb 04 2024
12:30 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville Clippers (CC1)
4-0
W
13A-P2-RR23-23-0103
Feb 07 2024
7:15 PM
King Rebellion
Allandale Recreation Centre (Red)
8-1
W
13A-P2-RR23-23-0110
Feb 11 2024
12:45 PM
King Rebellion
Nobleton Rec
4-3
W
13A-P2-RR23-23-0125
Feb 13 2024
6:30 PM
Upper York Admirals
Ice Palace (Blue)
9-0
W
13A-P2-RR23-23-0113
Feb 15 2024
7:45 PM
Newmarket Renegades
Magna (Pfaff)
7-0
W
13A-P2-RR23-23-0101
Feb 20 2024
7:25 PM
Upper York Admirals
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
8-1
W
13A-P2-RR23-23-0118
Feb 24 2024
1:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Elvis Stojko
3-1
W
13A-P2-RR23-23-0105
Feb 25 2024
6:35 PM
Newmarket Renegades
East Bayfield Arena (Purple)
8-0
W
13A-P2-RR23-23-0102
Mar 02 2024
2:35 PM
Richmond Hill Jaguars
Allandale Recreation Centre (Red)
9-1
W
13A-P2-RR23-23-0104
Mar 04 2024
6:15 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
6-0
W
2024-U13A-SB1
Mar 09 2024
3:30 PM
Collingwood Blues
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
3-0
W
2024-U13A-SB2
Mar 10 2024
2:30 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
2-1
W
2024-U13A-SB3
Mar 13 2024
6:00 PM
Collingwood Blues
Sadlon Arena
2024-13A-C1
Mar 16 2024
2:45 PM
U13-2 Blue
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
6-1
W
2024-13A-C2
Mar 18 2024
6:15 PM
U13-2 Blue
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
2-0
W
2024-13A-C3
Mar 21 2024
7:30 PM
U13-2 Blue
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
U13-2 Blue
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
13A-P1-RR23/24-01007
Feb 06 2024
6:10 PM
Orillia Terriers
Sadlon Arena
4-1
W
13A-P1-RR23/24-01003
Feb 09 2024
7:15 PM
Aurora Tigers
Stronach ARC (Pfaff (East))
6-4
W
13A-P1-RR23/24-01010
Feb 10 2024
2:40 PM
Aurora Tigers
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
8-5
W
13A-P1-RR23/24-01012
Feb 11 2024
11:20 AM
Collingwood Blues
Eddie Bush
1-4
L
13A-P1-RR23/24-01023
Feb 19 2024
7:25 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Green)
6-3
W
13A-P1-RR23/24-01009
Feb 22 2024
6:00 PM
South Simcoe Storm
Eastview Arena
6-3
W
13A-P1-RR23/24-01008
Feb 24 2024
3:55 PM
Collingwood Blues
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
1-9
L
13A-P1-RR23/24-01027
Feb 25 2024
2:15 PM
South Simcoe Storm
Bob Fallis
3-2
W
13A-P1-RR23/24-01006
Feb 29 2024
7:10 PM
Markham Waxers
Eastview Arena
4-2
W
13A-P1-RR23/24-01020
Mar 03 2024
2:30 PM
Markham Waxers
Village
2-1
W
2024-U13A-SA1
Mar 10 2024
1:40 PM
King Rebellion
East Bayfield Arena (Purple)
0-5
L
2024-U13A-SA2
Mar 12 2024
8:00 PM
King Rebellion
Nobleton Rec
2-1
W
2024-U13A-SA3
Mar 14 2024
7:15 PM
King Rebellion
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
3-1
W
2024-13A-C1
Mar 16 2024
2:45 PM
U13-1 White
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
1-6
L
2024-13A-C2
Mar 18 2024
6:15 PM
U13-1 White
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
0-2
L
2024-13A-C3
Mar 21 2024
7:30 PM
U13-1 White
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
U14-1 White
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QA-U14A-12
Feb 04 2024
12:30 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
3-3
T
YS23QA-U14A-06
Feb 05 2024
7:25 PM
Orillia Terriers
East Bayfield Arena (Purple)
2-1
W
YS23QA-U14A-23
Feb 10 2024
6:15 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
3-4
L
YS23QA-U14A-27
Feb 15 2024
7:00 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville Clippers (CC1)
10-0
W
YS23QA-U14A-20
Feb 18 2024
5:20 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
7-3
W
YS23QA-U14A-09
Feb 19 2024
7:25 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
5-0
W
YS23QA-U14A-07
Feb 24 2024
7:55 PM
TNT Tornados
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
5-1
W
YS23QA-U14A-03
Feb 26 2024
7:40 PM
U14-2 Blue
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
3-0
W
YS23QA-U14A-08
Mar 02 2024
4:20 PM
Collingwood Blues
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
0-4
L
YS23QA-U14A-10
Mar 06 2024
6:10 PM
U14-2 Blue
Sadlon Arena
SFB-U14A-001
Mar 09 2024
5:05 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Green)
0-2
L
SFB-U14A-002
Mar 10 2024
3:30 PM
South Simcoe Storm
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
0-4
L
U14-2 Blue
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QA-U14A-21
Feb 03 2024
7:15 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
1-3
L
YS23QA-U14A-26
Feb 08 2024
7:00 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville Clippers (CC1)
4-2
W
YS23QA-U14A-04
Feb 09 2024
7:25 PM
TNT Tornados
East Bayfield Arena (Purple)
1-4
L
YS23QA-U14A-18
Feb 15 2024
6:50 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Green)
1-0
W
YS23QA-U14A-02
Feb 24 2024
6:35 PM
Collingwood Blues
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
0-15
L
YS23QA-U14A-14
Feb 25 2024
10:20 AM
Collingwood Blues
Eddie Bush
1-16
L
YS23QA-U14A-03
Feb 26 2024
7:40 PM
U14-1 White
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
0-3
L
YS23QA-U14A-05
Feb 29 2024
8:35 PM
Orillia Terriers
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
0-6
L
YS23QA-U14A-01
Mar 03 2024
3:40 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Allandale Recreation Centre (Red)
4-3
W
YS23QA-U14A-10
Mar 06 2024
6:10 PM
U14-1 White
Sadlon Arena
U15-1 White
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YSQ23-U15A-13
Feb 03 2024
7:00 PM
South Simcoe Storm
Allandale Recreation Centre (Blue)
8-2
W
YSQ23-U15A-27
Feb 04 2024
5:40 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
1-4
L
YSQ23-U15A-16
Feb 06 2024
7:00 PM
Aurora Tigers
Allandale Recreation Centre (Blue)
2-2
T
YSQ23-U15A-17
Feb 08 2024
8:45 PM
Newmarket Renegades
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
5-1
W
YSQ23-U15A-23
Feb 09 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (1)
3-1
W
YSQ23-U15A-15
Feb 16 2024
7:00 PM
Upper York Admirals
Allandale Recreation Centre (Blue)
4-1
W
YSQ23-U15A-34
Feb 17 2024
8:15 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Green)
9-0
W
YSQ23-U15A-41
Feb 21 2024
8:30 PM
Upper York Admirals
Georgina Sutton
4-3
W
YSQ23-U15A-03
Feb 25 2024
8:15 PM
Aurora Tigers
Aurora CC (2 - Lincoln)
1-1
T
YSQ23-U15A-07
Mar 01 2024
8:45 PM
U15-2 Blue
East Bayfield Arena (Purple)
1-2
L
YSQ23-U15A-14
Mar 02 2024
5:40 PM
Orillia Terriers
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
3-3
T
YSQ23-U15A-18
Mar 05 2024
8:20 PM
U15-2 Blue
Allandale Recreation Centre (Blue)
0-2
L
SFA-U15A-001
Mar 08 2024
6:30 PM
U15-2 Blue
East Bayfield Arena (Purple)
1-2
L
SFA-U15A-002
Mar 10 2024
3:15 PM
U15-2 Blue
East Bayfield Arena (Purple)
2-3
L
U15-2 Blue
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YSQ23-U15A-22
Feb 02 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (1)
6-2
W
YSQ23-U15A-09
Feb 04 2024
6:45 PM
Aurora Tigers
Allandale Recreation Centre (Red)
2-3
L
YSQ23-U15A-02
Feb 09 2024
8:45 PM
Aurora Tigers
Stronach ARC (Pfaff (East))
4-2
W
YSQ23-U15A-12
Feb 10 2024
5:30 PM
Newmarket Renegades
Allandale Recreation Centre (Blue)
5-1
W
YSQ23-U15A-11
Feb 14 2024
7:30 PM
Orillia Terriers
Sadlon Arena
2-0
W
YSQ23-U15A-40
Feb 15 2024
8:30 PM
Upper York Admirals
EGSC (West)
3-1
W
YSQ23-U15A-33
Feb 21 2024
7:50 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Recreation Centre (Red)
10-0
W
YSQ23-U15A-10
Feb 23 2024
6:30 PM
Upper York Admirals
Sadlon Arena
7-0
W
YSQ23-U15A-28
Feb 25 2024
3:50 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
3-3
T
YSQ23-U15A-07
Mar 01 2024
8:45 PM
U15-1 White
East Bayfield Arena (Purple)
2-1
W
YSQ23-U15A-08
Mar 03 2024
5:30 PM
South Simcoe Storm
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
2-0
W
YSQ23-U15A-18
Mar 05 2024
8:20 PM
U15-1 White
Allandale Recreation Centre (Blue)
2-0
W
SFA-U15A-001
Mar 08 2024
6:30 PM
U15-1 White
East Bayfield Arena (Purple)
2-1
W
SFA-U15A-002
Mar 10 2024
3:15 PM
U15-1 White
East Bayfield Arena (Purple)
3-2
W
YSC-U15A-01
Mar 16 2024
4:45 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
1-2
L
YSC-U15A-02
Mar 17 2024
5:00 PM
Orillia Terriers
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
0-3
L
U16
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QB-U16A-001
Feb 02 2024
8:30 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Allandale Recreation Centre (Blue)
12-0
W
YS23QB-U16A-016
Feb 04 2024
5:15 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Green)
5-2
W
YS23QB-U16A-003
Feb 06 2024
8:30 PM
South Simcoe Storm
Allandale Recreation Centre (Blue)
9-1
W
YS23QB-U16A-006
Feb 07 2024
9:15 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Recreation Centre (Red)
7-2
W
YS23QB-U16A-011
Feb 12 2024
9:00 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville Clippers (CC1)
8-2
W
YS23QB-U16A-009
Feb 13 2024
9:00 PM
Upper York Admirals
Georgina Sutton
6-2
W
YS23QB-U16A-002
Feb 20 2024
8:30 PM
Upper York Admirals
Allandale Recreation Centre (Blue)
5-1
W
YS23QB-U16A-015
Feb 21 2024
7:30 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Allandale Recreation Centre (Blue)
5-1
W
YS23QB-U16A-014
Feb 26 2024
9:00 PM
Upper York Admirals
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
5-5
T
YS23QB-U16A-019
Feb 28 2024
9:00 PM
Upper York Admirals
Ice Palace (Blue)
3-1
W
YS23QB-U16A-022
Mar 04 2024
9:00 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville Clippers (CC1)
1-1
T
YS23QB-U16A-013
Mar 06 2024
9:15 PM
South Simcoe Storm
Allandale Recreation Centre (Red)
6-1
W
YS23SFB-U16A-1
Mar 09 2024
4:00 PM
Collingwood Blues
East Bayfield Arena (Purple)
4-1
W
YS23SFB-U16A-2
Mar 10 2024
5:30 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
4-0
W
YS23SFB-U16A-3
Mar 13 2024
9:00 PM
Collingwood Blues
East Bayfield Arena (Purple)
YS23-U16A-1
Mar 15 2024
8:15 PM
Orillia Terriers
Allandale Recreation Centre (Blue)
1-2
L
YS23-U16A-2
Mar 17 2024
1:30 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
3-1
W
YS23-U16A-3
Mar 20 2024
9:00 PM
Orillia Terriers
Allandale Recreation Centre (Red)
4-1
W
U18
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QA-U18A-16
Feb 04 2024
5:15 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Paul Dossey)
4-7
L
YS23QA-U18A-02
Feb 06 2024
7:15 PM
Orillia Terriers
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
2-3
L
YS23QA-U18A-06
Feb 14 2024
8:30 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
1-6
L
YS23QA-U18A-01
Feb 15 2024
8:15 PM
Collingwood Blues
Peggy Hill Team Community Centre (#2)
1-8
L
YS23QA-U18A-14
Feb 16 2024
8:10 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
1-4
L
YS23QA-U18A-03
Feb 21 2024
7:00 PM
South Simcoe Storm
Sadlon Arena
2-7
L
YS23QA-U18A-24
Feb 22 2024
9:30 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
4-8
L
YS23QA-U18A-04
Mar 02 2024
7:10 PM
TNT Tornados
Peggy Hill Team Community Centre (#1)
2-4
L